LibroLibroLibro

Klamki

 

Klamki to znacznie więcej niż otwieranie i zamykanie, to jeden z kluczowych elementów decydujących o wyglądzie okna.  Perfekcja techniczna i niezawodność idą w parze z estetyką i elegancją. Nasze klamki muszą być ergonomiczne i funkcjonalne, a przy tym nienaganne stylistycznie.

Proponujemy szeroki wybór produktów - rozległy zakres funkcji i bogatą paletę kolorów. W naszej ofercie, oprócz rozwiązań standardowych, są także klamki Secustic oraz antywłamaniowe: z przyciskiem i z kluczykiem

klamki Secustic

Klamki wyposażone w unikalny mechanizm, blokujący obrót przy próbie otwarcia okna z zewnątrz, poprzez przesunięcie elementów ryglujących okucia, bądź wywiercenie otworu i użycie drugiej klamki. Secustic ułatwia ustawienie okna we właściwej pozycji. Charakterystyczne kliknięcia dają z kolei pewność, że każda operacja została wykonana prawidłowo.

klamki z przyciskiem

Klamki zabezpieczające przed włamaniem, ale także chroniące przed otwarciem okna przez dzieci. Naciśnięcie przycisku powoduje odryglowanie okna,przekręcenie klamki - automatyczne blokowanie klamki.

klamki z kluczykiem

Klamki zabezpieczające przed włamaniem. Okno zostaje zaryglowane po przekręceniu kluczyka. Ponowne sterowanie możliwe jest po przekręceniu kluczyka, który zwalnia blokadę klamki. Kluczyk jest wykonany tak, by był łatwy do uchwycenia i manewrowania we wkładce klamki.

Copyright © 2012 LIBRO S.C.
okna, drzwi,domy, budowy