LibroLibroLibro

DOMY

Firma LIBRO zajmuje się rónież obsługą inwestycji budowlanej od 2008 roku.


Zakres prowadzonych prac przez firmę LIBRO  to:

Na podstwie  projektu, sporządzamy kosztorys inwestorski potrzebne zarówno dla pozyskania kredytu z banku jak i przedstawienia Inwestorowi kosztów budowy.  Dzięki kosztorysom potrzebny w dalszym etapie inwestycji budowlanej w prosty sposób przygotowyjemy harmonogram rzeczowy i finansowy.

 

Realizujemy stan surowe, wykończenia wnętrz, elewację zewnętrzne, przyłącza wodociągowe oraz gazowe. W naszym zespole jest również specjalista w sprawach postępowania administracyjnego, który w szybki i bezproblemowy sposób uzyska pozwolenie na budwę, wszelakie uzgodnienia z gestorami sieci, certyfikat energetyczny, zawiadomienie o zakończeniu budowy.  

 

Po uzyskanie powolenia na budowę zespół specjalistów z nadzoru inwestorskiego przeprowadzi całość inwestycji aż do uzyskania pozowlenia na użytkowanie, rygorystycznie pilnując harmonogramu prac oraz kosztów inwestycji reprezentując w całym procesie budowlanym Inwestora.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budownictwie stworzyliśmy bazę firm, z którymi szybko, bezproblemowo i konkurencyjnie cenowo wykonujemy pełnobranżowe budowy.

Copyright © 2012 LIBRO S.C.
okna, drzwi,domy, budowy